نوع تجهیزات شهربازی و دستگاههای شهربازی ، شرکت های سازنده و متفاوت و خاص بودن تجهیزات و دستگاه ها تاثیر بسزایی در جذب مخاطب و طول عمر کارکرد بالای شهربازی دارد. واردات انواع بازی های ویدیویی، جایزه ای، رومیزی، حرکتی و مکانیکی، هیجانی، تکان دهنده، ماجراجویان و شبیه سازها برای تمامی گروه های سنی، به همراه قطعات یدکی با نصب توسط تیم فنی، مجرب و متخصص شرکت گروه طراحان سین امکان پذیر می باشد. شرکت گروه طراحان سین با قیمت های رقابتی برای تمامی نیازهای تفریحی و سرگرمی، از کشورهای مختلف و کمپانی های معتبر داخلی و بین المللی با دارا بودن استانداردهای مربوطه،  لوازم مصرفی و تجهیزات و دستگاه های شهربازی را ارائه می دهد.
گروه طراحان سین در زمینه خرید دستگاه های شهربازی ارائه دهنده بهترین و تخصصی ترین مشاوره در امر انتخاب دستگاه و تجهیزات با کیفیت ترین قطعات، را دارا می باشد.
از خدمات ویژه گروه طراحان سین آموزش به پرسنل و مدیران شهربازی در حین راه اندازی جهت نگهداری درست از تجهیزات و دستگاه های شهربازی می باشد، که با نگهداری درست و اصولی عمر شهربازی طولانی تر خواهد بود.
گروه طراحان سین با کادر فنی مجرب در زمینه نصب و نگهداری دستگاه های شهربازی نیز در کنار شما عزیزان خواهد بود.
 طی تجربه چندین ساله ما این موضوع را در یافته ایم، که پشتیبانی فنی دستگاه ها و تجهیزات شهربازی برای ماندگاری و طول عمر بالای آنها عامل بسیار مهمی در بهره برداری می باشد. بنابراین گروه سین یک تیم پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش تشکیل داده تا بهترین نتیجه را برای سودآوری بیشتر کارفرمای محترم فراهم آورد. هدف نهایی ما این است که بتوانیم با کیفیت ترین مراکز تفریحی و شهربازی را در ایران عزیز راه اندازی کنیم. با کمی مطالعه و تحقیق درباره ی مراکز تفریحی متوجه شده ایم که تمامی دستگاه ها و تجهیزات بصورت کلی دارای وجه اشتراک بوده و فقط دستگاه های بازی در قسمتهای گوناگون، دارای ظرفیت، رنگ، اسم و شمایل متفاوت هستند، بطور مثال بازی های ویدیویی و بازهای میزی، بازی های متفاوت با شکل ظاهری متنوع در اشکال مختلف ظاهر می شوند، هرچند که یک بازی برای چندین بار بازی ، مهیج و جذاب به نظر می رسند، اما بعد از چند بار استفاده بنظر تکراری خواهند آمد، در نتیجه ما با این دیدگاه در مراکز تفریحی و شهربازی، سعی در گردآوری چندین دیدگاه مختلف از شهربازی های انجام داده شده و با تلفیق چند نمونه مختلف از شهربازی های مختلف مدرن دنیا و مطالعات بروز معماری تیم مهندسین طراح سین، برای از بین بردن جو حاکم برمراکز تفریحی، گامی نو با حال و هوایی بروز، به مراکز تفریحی برای تمامی سنین با تنوع بازی های الکترونیکی و مکانیکی و بازی های گروهی و فیزیکی در جهت صنعت تفریحات برداشته ایم.
با توجه به متعدد بودن شرکت های سازنده و ارائه دهنده خدمات تفریحی در جهان این شرکت با مطالعه دقیق و نیز حضور در نمایشگاه های تخصصی داخلی و بین المللی سعی در انتخاب شرکت هایی نموده که با رعایت استانداردهای موجود در این بخش کالای خود را با کیفیت بالا، بهای مناسب و خدمات پس از فروش مطلوب به مشتریان ارائه نمایند.