معرفی چند شهربازی قدیمی اروپا

معرفی چند شهربازی قدیمی اروپا

معرفی چند شهربازی قدیمی اروپا

شهربازی ها همیشه مکانی برای تخلیه ی انرژی و هیجان در تمام رده های سنی بوده اند.

اولین شهربازی ها در اروپا توسعه پیدا کردند, قدیمی ترین آنهادر سال 1583 در باکن دانمارک افتتاح شد!

شهربازی های که در ابتدا شبیه به باغ های پریان بودند ,باغ هایی که به دلیل پیشرفت ناکافی انرژی از رایدها و بازی های آبی امروز در ان خبری نبود,رفته رفته با شکل گیری انقلاب های صنعتی در سطح اروپا و محبوبیت مقوله ی تفریح و سرگرمی بین مردم شهربازی ها گسترش یافته و به امریکا هم کشیده شدند,

تا جایی که در سال 1894 میلادی آقای Paul Boynton پارک تعطیلات آبی پل بوینتون را در شهر شیکاگو امریکا افتتاح کرد و مقدمه ای برای بازگشایی پارکهای اختصاصی آبی و یا سواری برای کشاندن هر چه بیشتر مردم به شهربازی ها شد.

در صده ی 1800 میلادی بیشترین شهربازی ها در امریکا متولد شدند.پارک های تفریحی وسیعی که دارای محوطه ی مجزا برای پیک نیک های خانوادگی,سالن های رقص,رستوران و بازی های سواری با دریافت هزینه ای ناچیز بودند!

دیزنی لند,دیزنی وورد,امریکای بزرگ و  Knott Berry Farm  از شهربازی های بزرگ و محبوب در امریکا هستند. بهترین چرخ و فلک  و ترن هوایی دنیا توسط نمایشگاه تفریح و سرگرمی کلمبیا در شیگاگو معرفی شده است.

امریکا, محل پیدایش بیشترین شهربازی محبوب و درجه یک جهان بوده است.کسب و کار راه اندازی شهربازی در زیرمجموعه سرمایه گذاری های پر درآمد دنیاست!

هدف از انتشار این مطلب شناخت بهتر از شهربازی های برتر جهان و تحقیق و بررسی علل تقویت و برتری یک سری از مراکز تفریحی نسبت به سایرین است.به طرز مثال آزاد کردن انرژی و تجربه ی نفس گیر ترن هوایی می تواند به عنوان مهیج ترین و امن ترین فعالیت های هیجان انگیز در شهربازی های کشورمان باشد!

منبع:بازی سایت