تجهیزات شهربازی

02144285851-02144285852

مراحل راه اندازی شهربازی
طراحی پلان و زیر ساخت های شهربازی

طراحی پلان و زیر ساخت ها (تاسیسات مکانیکی و برقی) با توجه به نوع سازه شهربازی و اجرایی بودن طرح و بالاترین درصد جذب مخاطب و به طبع آن در نظر گرفتن بالاترین فروش ممکن انجام می شود.
با توجه به اطلاعات ارائه شده مربوط به محل مورد نظر برای احداث شهربازی توسط کارفرمای محترم و همچنین بازدید و برداشت میدانی از محل احداث، طراحی جانمایی که شامل انتخاب دستگاه های مناسب و مورد نیاز مجموعه و تعداد آنها در فضای موجود می باشد، انجام می گیرد، در این مرحله نکاتی چون میزان درآمدزایی، جذابیت بصری، فرهنگ بومی و مذهبی  محل احداث و.... بعنوان پیش فرض طراحی در نظر گرفته می شود، در فاز 2 اطلاعاتی نظیر وزن دستگاه ها و میزان برق مصرفی و سایر اطلاعات مورد نیاز شهربازی را در جهت رعایت نکات اولیه در زمان ساخت سازه و بنا و یا مقاوم سازی محل مورد نظر به همراه نقشه های جانمایی و فنی به صورت دفترچه جزئیات زیرساخت ها ارائه خواهد شد.
قبل از طراحی پلان شهربازی و مراکز تفریحی باید این نکته را در نظر گرفت که نیازهای مورد نظر مجموعه چه هستند؟ طبیعتا طراحی هر شهربازی باید با دیگر شهربازی ها به خصوص شهربازی های نزدیک موقعیت محلی متفاوت باشد، در پلان جانمایی می بایست از دستگاه و تجهیزات بازی و سرگرمی متفاوتی استفاده کرد، این نکته از الویت های طراحی شرکت گروه طراحان سین می باشد. مهمترین بخش که باید در طراحی پلان شهربازی در مورد آن مطالعه و بررسی شود، محل قرارگیری بازی ها و مسیر رفت و آمد و یا عبور مشتریان و مخاطبان می باشد. هرچند هیچ قانون کلی و از پیش نوشته شده ای در مورد طراحی پلان و چیدمان شهربازی وجود ندارد، ولی شرکت گروه طراحان سین طی تجربیات چندین ساله و فنی با توجه به شکل، ابعاد زمین و محل مورد نظر برای احداث، محدودیت ها و اصول کلی تعریف شده ای را برای طراحی و چیدمان دستگاه ها و محل بازی ها تدوین نموده است .بعد از مشخص شدن محل دستگاه های شهربازی باید یک تقسیم بندی کلی در مورد فضاهای عمومی و خصوصی، طراحی و تعریف شود.

 

 

زیرساخت های شهربازی


زیرساخت های شهربازی شامل طراحی تاسیسات مکانیکی و برقی و ارائه دفترچه ی محاسباتی و نقشه های فنی تاسیسات برقی، شبکه اتوماسیون، تاسیسات مکانیکی، پلان های نورپردازی و روشنایی و دوربین های مداربسته و... می باشد.طراحی شبکه اتوماسیون شهربازی چالش برانگیزترین و مهمترین مرحله پیش از شروع راه اندازی و نصب سیستم اتوماسیون تعریفی می‌باشد، در واقع طراحی شبکه، فاز صفر و یا به عبارتی فاز مطالعاتی خدمات سیستم اتوماسیون می‌باشد. چرا که پیش از پیاده‌سازی زیرساخت و اجرای نصب شبکه اتوماسیون، نیاز به بررسی دقیق و طرح‌ریزی فیزیکی، نیازسنجی و امکان‌سنجی می‌باشد. طراحی شبکه اتوماسیون شهربازی باید بر اساس اصول و استانداردهای سیستم شبکه صورت گیرد. رعایت استانداردهای شبکه اتوماسیون در این مرحله باعث کاهش هزینه‌های اجرا و کاهش احتمال خرابی و مشکلات آتی می‌شود و در نهایت هزینه‌های نهایی را کاهش می‌دهد. نقشه های تاسیسات برقی شهربازی باید بسیار اصولی و دقیق طراحی شود، چرا که عملکرد تمامی شهربازی وابسته به برق و نحوه توزیع توان الکتریکی است. می‌توان گفت اولین و مهم‌ترین موضوعی که شرکت گروه طراحان سین در نظر می گیرد، نحوه توزیع توان الکتریکی در شهربازی و تعیین ظرفیت مصرفی هر واحد است، تا بر این اساس زیرساخت‌های لازم برای تامین انرژی الکتریکی مورد نیاز فراهم شود. در شهربازی، تابلوهای برق (Electrical Panels) نقشی اساسی را در توزیع انرژی الکتریکی ایفا می‌کنند. این تابلوها دربردارنده‌ی تجهیزاتی از قبیل باس‌بار، کلیدهای هوایی یا مدارشکن(Circuit Breaker) ، تجهیزات اندازه‌گیری و … هستند. تابلوهای برق در سرتاسر شهربازی قرار داشته و برق را میان دستگاه های شهربازی مستقر در هر بخش، توزیع می‌کنند.


 

مشاوره، مطالعه، تحقیق و بررسی شهربازی


بخش عمده ای از مشاورات شرکت گروه طراحان سین بصورت رایگان طی جلسات اولیه در اختیار کارفرمای محترم قرار خواهد گرفت و در مراحل اولیه قبل از عقد قرار داد تیم مطالعاتی سین، تحقیقاتی را بر محل قرار گیری مجموعه انجام داده و موقعیت شهربازی را  از هر لحاظ امکان سنجی آنالیز کرده و دستگاه ها و تجهیزات شهربازی متناسب را با قیمت بروز پیشنهاد خواهند داد. بخش دیگری از مشاورات در مراحل مختلف ساخت شهربازی صورت می پذیرد که شامل:
مذاکره و تبادل نظر با کارفرما و کسب اطلاعات لازم.
تحقیق و بررسی در مورد سازه شهربازی و مصالح بکار رفته، لوازم و تجهیزات و تاسیسات، نیروی انسانی و همچنین پیش بینی نوع مصالح که مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
ارائه پلان و چیدمان و مشخص نمودن محل قرارگیری دستگاه ها و مسیرها.
تهیه یک برآورد اولیه از هزینه های اجرای طرح و بازگشت سرمایه.
در نظر گرفتن طرح توسعه در سالهای آتی.
جدول زمانبندی برای اجرای طرح.
ارائه ایده اولیه موضوع طراحی شهربازی.
بازدید از پروژه بصورت مستمر و ارائه مشاوره در محل.
تحقیقات میدانی.
ارائه لیست دستگاه ها به همراه مشخصات فنی.
محاسبه میزان توان برق مصرفی و مورد نیاز شهربازی.
معرفی شرکت های معتبر داخلی و بین المللی و مذاکره و گرفتن استعلامات لازم از آنها.


 

طراحی دکوراتیو شهربازی

 
ذهن خلاق و ایده های نو و بروز دپارتمان طراحی شرکت گروه طراحان سین با در نظر گرفتن جذابیت های بصری، اقلیمی، فرهنگ بومی و مذهبی، ایده ها را در طراحی محیطی و گرافیکی به صورت طرح پیشنهادی و کانسپت های معماری، ارائه می نمایند.
روح بخشیدن و شخصیت پردازی به شهربازی از نکات اولیه و پیش فرض دپارتمان طراحی شرکت گروه طراحان سین بوده و با تحقیق و بازدید از محل های مورد نظر برای احداث شهربازی و با توجه به مطالعات اقلیمی و شناخت مناطق، با انتخاب صحیح در طراحی محیطی و گرافیکی شهربازی، تاثیر مستقیم در افزایش جذب مخاطب و به طبع آن درآمد زایی بیشتر را در طراحی در نظر خواهند گرفت.


دفترچه جزئیات اجرایی

 
دراین مرحله کلیه کانسپت ها به صورت دقیق مورد بررسی قرار گرفته و با در نظر گرفتن استانداردهای مهندسی و فنی به طرحی با قابلیت اجرا و هزینه های توجیه پذیر ساخت تبدیل می شوند. در این بخش کلیه جزئیات اجرایی، اندازه گذاری و نوع مصالح مورد نیاز برای سازه ها و احجام تعیین شده و برای روند کارکرد ساخت به صورت دفترچه جزئیات اجرایی ارائه می گردد.
در دنیای مدرن، روبه رشد و صنعتی امروزی، طراحی عوامل بصری و محیطی شهربازی، مکمل سازه ها و انواع محیط های انسان ساخت با کاربرد تفریحی و سرگرمی می باشد. ساختمان ها، مراکز عمومی، تجاری، تفریحی، خدماتی و... بدون طراحی متناسب و هماهنگ و داستان پردازی های تعریفی، از کاربری، کارایی، جذابیت و جذب مخاطب کمتری برخوردار خواهند بود.
با در نظر گرفتن فرهنگ، اقلیم و محیط، هنر را در خدمت گرفته ایم، تا بر اساس اصول فنی و مهندسی روز دنیا، خدماتی با بهترین کیفیت و متمایز از دیگر مجموعه ها به کاربران خود ارائه دهیم. از  شکل گیری ایده اولیه تا رسیدن به محصول نهایی، راهی طولانی و مطالعاتی طی می شود. در مراحل اولیه طراحی، ارائه ایده در قالبی گیرا، تاثیر گذار و قدرتمند، یکی از کلید واژه های پیش برنده طرح  به مراحل بعدی طراحی است. در شرکت گروه طراحان سین، ایده ها به تنهایی می توانند آثار هنری باشند.منظور از دتایل همان جزئیات طراحی است، که کاربرد آن در طراحی شهربازی و اجرای طراحی برای مهندسین اجرایی و معماری امری ضروری است. برای تحویل و نهایی کردن نقشه های اجرایی بایستی از دتایل های اجرایی برای قابل فهم کردن طراحی شهربازی استفاده کرد .در این مرحله کلیه کانسپت ها به صورت دقیق مورد بررسی قرار گرفته و با در نظر گرفتن استانداردهای مهندسی به طرحی قابل اجرا تبدیل می شود. در این بخش کلیه جزئیات اندازه گذاری و نوع مصالح مورد نیاز برای سازه ها و احجام طراحی شده، برای مرحله ساخت آماده شده و این جزئیات در یک دفترچه چند صد برگی تحویل کارفرما می گردد.

 


خرید، نصب و راه اندازی دستگاه های شهربازی

 
مرحله خرید و نصب دستگاه های شهربازی و آموزش به پرسنل با توجه به تجربه چندین ساله گروه طراحان سین، حدود 3 الی 6 ماه زمانبر خواهد بود. در زمان خرید دستگاه ها و طی کردن پروسه رسیدن دستگاه ها به محل، مراحل طراحی محیطی و زیر ساخت های شهربازی انجام می گیرد.
شرکت گروه طراحان سین جهت تکمیل خدمات خود اقدام به ارائه مشاوره در زمینه خرید دستگاه های شهربازی نموده و با استفاده از تجربیات و اطلاعات به روز شده جهت انتخاب دستگاه های مناسب با توجه به شرایط فرهنگی آن منطقه و بودجه کارفرمای محترم اقدام می نماید. این شرکت با بهره گیری از افراد مجرب و دارای سابقه کاری چندین ساله در زمینه نصب و راه اندازی دستگاه ها و خدمات پس از فروش سعی در ارائه خدماتی استاندارد نموده است.
ما به شما در پیدا کردن دستگاه های شهربازی بروز و مدرن و سودآور کمک خواهیم کرد. با انتخاب گسترده از تجهیزات و دستگاه های شهربازی و پس از آن نصب و نگهداری از آنها شرکت گروه طراحان سین دستگاه های شهربازی را گارانتی فنی و سلامت کیفیت می نماید. دستگاه ها و تجهیزات شهربازی در کنار قطعات یدکی، بهمراه سیستم کارتی و مدیریتی آنها تحویل شما داده خواهد شد، همچنین شرکت سین در خرید دستگاه های شهربازی در کنار شما خواهد بود و شما خرید مستقیم خود را از کارخانه های پیشنهادی و بهترین نوع دستگاه های آنها انجام خواهید داد. این دستگاهها در زمان تحویل مقابل شما تست و بررسی خواهد شد و شرکت سین تجهیزات و دستگاه های شهربازی را ارسال و درب مجموعه شما تحویل خواهد داد، پس از آن برای نصب دستگاه های شهربازی تیم های مجرب و فنی سین وارد عمل می شوند. در صورت تمایل مشتریان شهربازی، شرکت سین این قابلیت را دارا می باشد که مدیریت شهربازی را طبق توافق انجام شده تا هر زمان ممکن بدست گیرد و در کمترین زمان به بیشترین سودآوری برساند، در غیر این صورت تیم پشتیبانی سین آماده برای رسیدگی به تمام سوالات فنی و راه اندازی تجهیزات و دستگاه های شهربازی هستند. تمام سوالات توسط مهندسان سین که بطور کامل آموزش دیده می باشند، از راه دور برای راه اندازی و همچنین پیدا کردن خطا در دستگاه ها در خدمت شما عزیزان هستند.


مرحله خرید و نصب دستگاه های شهربازی و آموزش به پرسنل با توجه به تجربه چندین ساله گروه طراحان سین، حدود 3 الی 6 ماه زمانبر خواهد بود. در زمان خرید دستگاه ها و طی کردن پروسه رسیدن دستگاه ها به محل، مراحل طراحی محیطی و زیر ساخت های شهربازی انجام می گیرد.
شرکت گروه طراحان سین جهت تکمیل خدمات خود اقدام به ارائه مشاوره در زمینه خرید دستگاه های شهربازی نموده و با استفاده از تجربیات و اطلاعات به روز شده جهت انتخاب دستگاه های مناسب با توجه به شرایط فرهنگی آن منطقه و بودجه کارفرمای محترم اقدام می نماید. این شرکت با بهره گیری از افراد مجرب و دارای سابقه کاری چندین ساله در زمینه نصب و راه اندازی دستگاه ها و خدمات پس از فروش سعی در ارائه خدماتی استاندارد نموده است.
ما به شما در پیدا کردن دستگاه های شهربازی بروز و مدرن و سودآور کمک خواهیم کرد. با انتخاب گسترده از تجهیزات و دستگاه های شهربازی و پس از آن نصب و نگهداری از آنها شرکت گروه طراحان سین دستگاه های شهربازی را گارانتی فنی و سلامت کیفیت می نماید. دستگاه ها و تجهیزات شهربازی در کنار قطعات یدکی، بهمراه سیستم کارتی و مدیریتی آنها تحویل شما داده خواهد شد، همچنین شرکت سین در خرید دستگاه های شهربازی در کنار شما خواهد بود و شما خرید مستقیم خود را از کارخانه های پیشنهادی و بهترین نوع دستگاه های آنها انجام خواهید داد. این دستگاهها در زمان تحویل مقابل شما تست و بررسی خواهد شد و شرکت سین تجهیزات و دستگاه های شهربازی را ارسال و درب مجموعه شما تحویل خواهد داد، پس از آن برای نصب دستگاه های شهربازی تیم های مجرب و فنی سین وارد عمل می شوند. در صورت تمایل مشتریان شهربازی، شرکت سین این قابلیت را دارا می باشد که مدیریت شهربازی را طبق توافق انجام شده تا هر زمان ممکن بدست گیرد و در کمترین زمان به بیشترین سودآوری برساند، در غیر این صورت تیم پشتیبانی سین آماده برای رسیدگی به تمام سوالات فنی و راه اندازی تجهیزات و دستگاه های شهربازی هستند. تمام سوالات توسط مهندسان سین که بطور کامل آموزش دیده می باشند، از راه دور برای راه اندازی و همچنین پیدا کردن خطا در دستگاه ها در خدمت شما عزیزان هستند.


ساخت و اجرای دکوراتیو و طراحی محیطی شهربازی

 

شرکت گروه طراحان سین تجربه و تخصص چندین ساله در ساخت و اجرای طراحی محیطی با مناسبترین قیمت ها و بهترین کیفیت را دارا می باشد.
سین با اجرای دکور بیش از 20 پروژه موفق بالای 1000 متر آماده اجرای دکوراتیو و طراحی محیطی شهربازی ها و مجموعه های تفریحی خواهد بود.
شرکت گروه طراحان سین با داشتن، چندین تیم تجربی و فنی اجرایی در زمینه های مختلف دکوراتیو و همچنین کارگاه های چوب و حجم سازی فایبر گلاس توانایی ساخت و اجرای طراحی در کوتاهترین زمان، بالاترین کیفیت  و با مناسبترین قیمت را دارا می باشد.

                                       


آموزش به مدیران وپرسنل

 
ما افتخار داریم تجربه چندین ساله خود را در زمینه احداث و راه اندازی شهربازی و مجموعه های تفریحی، در اختیار شما بزرگواران قرار دهیم. آموزش به پرسنل و مدیران شهربازی از مهمترین مراحل راه اندازی بشمار می رود. از قابلیت های ویژه گروه طراحان سین، آموزش به مدیران و پرسنل شهربازی در مورد نحوه بهره برداری می باشد، که به صورت برگزاری چندین جلسه ی آموزشی توسط تیم سین و در نهایت ارائه مدرک تاییدی سین خواهد بود. مدیران و پرسنل شهربازی می بایست آموزش دیده باشند و نحوه برخورد با مشتری و مخاطب خاص شهربازی  را فرا گیرند. همچنین به پرسنلی که دارای تجربه ی فنی باشند، آموزش های لازم در مورد نحوه ی نگهداری تجهیزات و دستگاه ها داده خواهد شد. پرسنل فنی شهربازی در زمان نصب دستگاه ها در کنار نیروهای سین با دستگاه ها آشنا شده و نگهداری از آنها را آموزش خواهند دید، که این امر باعث ایجاد استهلاک کمتر و بالا رفتین عمر تجهیزات و دستگاه ها خواهد شد.
 

بهره برداری و مدیریت شهربازی

 
از مرحله مطالعات اولیه، بررسی و تصمیم گیری تا مدیریت و بهره برداری شهربازی همراهتان هستیم.
راه اندازی و بهره برداری درپروژه های تفریحی و شهربازی فرآیندی است، که در آن درستی عملکرد سیستم اتوماسیون، دستگاه ها و تجهیزات شهربازی به منظور حصول اطمینان از مطابقت با مشخصات طراحی، نقشه‌ها و اصول مهندسی بررسی می‌گردد، تا به ترتیب و مرحله به مرحله، آماده و پیاده سازی به منظور بهره‌برداری گردند. این فرآیند پس از تکمیل عملیات ساخت دکوراتیو شهربازی و نصب تجهیزات و دستگاه ها، اعم از مکانیکی، برقی و ... آغاز می‌گردد و شامل دو بخش پیش راه اندازی  و راه‌اندازی می باشد.
مهم‌ترین فعالیت‌های بهره‌برداری به شرح ذیل می‌باشد:
  1. شروع به کار(بازگشایی اولیه).
  2. آزمون های عملکردی.
  3. تحویل به بهره‌بردار و شروع دوره ضمانت دستگاه ها.
  4. نگهداری و تعمیرات دستگاه ها و تجهیزات شهربازی