تجهیزات شهربازی

02144285851-02144285852
عوامل بسیاری در قیمت وسایل شهربازی موثر هستند، ولی این نکته را می توان به صورت کلی گفت که برای خریدی آسوده میبایست بدون واسطه و مطمئن خرید کنید.
در بازار صنعت شهربازی تنوع زیاد محصولات باعث سردرگمی کارفرماها میگردد و با وجود کارشناس مورد اطمینان که تجهیزات را مورد بررسی قرار داده و طبق نظر مشاور پلان و چیدمان دستگاه های شهربازی، دستگاه ها و تجهیزات  را خریداری نماید باعث میشود کارفرما با خیالی آسوده مرکز تفریحی خود را راه اندازی نماید.
شرکت گروه طراحان سین با توجه به تجریه چندین ساله و رابط های خوبی که بین تولیدکنندگان و فروشندگان دستگاه های شهربازی دارد ، برای آن دسته از کارفرمایانی که قصد خرید نقد را ندارد میتواند شرایط اقساط را ایجاد کند که کارفرما در مدتی حتی از درآمد شهربازی بتواند اقساط را پرداخت نماید.
در قیمت گذاری
دستگاههای شهربازی عواملی نظیر: کیفیت دستگاه شهربازی، میزان برق مصرفی دستگاه شهربازی، طراحی محیط بیرونی دستگاه شهربازی، طول عمر دستگاه شهربازی، الکتریکال دستگاه شهربازی و مکانیکال دستگاه شهربازی و ... تاثیر گذار می باشد.
جهت
راه اندازی شهربازی، بسته به بودجه در نظر گرفته شده کارفرما، شرکت گروه طراحان سین پیشنهادات تجهیز شهربازی را بطوری که سودآور باشد، دستگاه هایی را پیشنهاد میدهد که این تجهیزات شهربازی را میتوان هم وارداتی و هم از تولیدات داخل خریداری کرد.