02144285851-02144285852

طراحی و دیزاین کل شهربازی

ذهن خلاق طراحان شرکت گروه طراحان سین با در نظر گرفتن جذابیت های بصری، اقلیمی،فرهنگ بومی و مذهبی ،ایده ها را در طراحی محیطی و گرافیکی به صورت طرح پیشنهادی ارائه نموده
روح بخشیدن و شخصیت پردازی به شهربازی از نکات اولیه و پیش فرض طراحی بوده و با تحقیق و بازدید از مکان های پروژه شهربازی و با توجه به شناخت مناطق ، با انتخاب صحیح در طراحی محیط و گرافیکی شهربازی ، میتوان تاثیر مستقیم در میزان درامد زایی بوجود اورد.
ارائه دفترچه جزییات اجرایی: دراین مرحله کلیه کانسپتها به صورت دقیق مورد بررسی قرار گرفته و با در نظر گرفتن استانداردهای مهندسی به طراحی قابل اجرا تبدیل می شوند.در این بخش کلیه جزییات اجرایی ،اندازه گذاری و نوع مصالح مورد نیاز برای سازه ها و احجام تایین شده و برای مرحله ساخت اماده می شود.
در دنیای مدرن امروزی ،طراحی عوامل بصری،مکمل سازه ها و انواع محیط های انسان ساخت می باشد.ساختمان ها ،مراکز عمومی ،تجاری، تفریحی ، خدماتی و... بدون طراحی متناسب و هماهنگ ، از کاربری ، کارایی و جذابیت کمتری برخوردار خواهد بود
با در نظر گرفتن فرهنگ،اقلیم و محیط ،هنر را در خدمت گرفته ایم تا بر اساس اصول فن و مهندسی روز دنیا،خدماتی با بهترین کیفیت و متمایز از دیگر مجموعه ها به کاربران خود ارائه دهیم.
از  شکل گیری ایده اولیه تا رسیدن به محصول نهایی ، راهی طولانی طی می شود.
در مراحل اولیه طراحی ،ارائه ایده در قالبی گیرا ،تاثیر گذار و قدرتمند ، یکی از کلید واژه های پیش برنده طرح  به مراحل بعدی طراحی است.در شرکت گروه طراحان سین ،ایده ها به تنهایی می توانند اثار هنری باشند.


دفترچه جزییات اجرایی:
منظور از دیتیل همان جزییات طراحی  است که کاربرد آن در طراحی شهربازی و اجرای طراحی  برایمهندسین اجرایی و معماری امری ضروری ست. برای تحویل و نهایی کردن نقشه های ساختمانی بایستی ازدیتیل های اجرایی برای قابل فهم کردن کار طراحی شهربازی استفاده کرد.
در این مرحله کلیه کانسپتها به صورت دقیق مورد بررسی قرار گرفته و با در نظر گرفتن استانداردهای مهندسی به طراحی قابل اجرا تبدیل می شود. در این بخش کلیه جزییات اندازه گذاری و نوع مصالح مورد نیاز برای سازه ها و احجام تایین شده و برای مرحله ساخت اماده میشود و این جزییات در یک دفترچه 200 برگی تحویل کارفرما می گردد.