تجهیزات شهربازی

02144285851-02144285852


شهر مشاغل کودکان

شرکت گروه طراحان سین با توجه به استقبال از بازیهای نوین و پارک های موضوعی و متفاوت اقدام به طراحی شهر مشاغل در شهرهای مختلف نموده است.
شهر مشاغل، شهری با مقیاس کوچک و شبیه سازی شده که برای کودکان 3 تا 14 سال مناسب است.
البته در شهر مشاغل کودکان نوپا (2 تا4 سال) دارای بخش جداگانه ای همراه با مربیان اموزش دیده با زمین هایی مخصوص در برخی فعالیت ها شرکت میکنند.
شهر مشاغل ایده برگرفته از Kidzania، مجموعه ای سرگرم کننده و مهیج برای یادگیری از طریق نقش بازی واقعی می باشد و در این مجموعه بچه ها می توانند بصورت مستقل اتفاقات و شغل های مختلفی را تجربه کنند.
اموزش مشاغل،اموزش های شهروندی و اجرای قوانین شهری در کنار تفریح باعث می شود کودکان ضمن تجربه حس استقلال ،رویای کودکی خود را تقویت کنند.
کودکان با اکثر شغل ها از قبیل: پزشکی، مهندسی، پلیس، نقاش، نجار، اهنگر، اشپز و صخره نوردی و... اشنا می شوند و جهت جلوگیری از حس کسل کننده اموزش در این شغل ها بازی های مکملی را در نظر گرفتیم که کودکان در ساعات های طولانی بتوانند در کنار اموزش به سرگرمی و بازی نیز بپردازند و البته تمامی شغل ها می بایست به صورت بازی طراحی شده و هدف مشخصی را دنبال کنند.
در شهر مشاغل  مربی هایی اموزش دیده توسط شرکت گروه طراحان سین در کنار کودکان به آموزش و سرگرمی می پردازند.
شرکت گروه طراحان سین با توجه به تجربه پیشین خود در طراحی مراکز تفریحی، تحقیقات در خصوص روحیات کودکان و با تیمی هنرمند و فنی در این موضوع مهم یاری رسان مشتریان عزیز می باشند، ما سعی داریم با ارائه خدمات نوین و مدرن به توسعه استعدادهای کودکانمان کمک نمائیم. 

ساخت شهر مشاغل :


شهر مشاغل مجموعه ای تفریحی خانوادگی است که در حال حاضر جزو بروزترین، پر مخاطب ترین و جذاب ترین مراکز تفریحی دنیا بشمار میرود که به کودکان اجازه میدهد نقش شغل بزرگسالان را بازی کنند، و نحوه کسب درامد را تجربه کنند.
هر شهر مشاغل بعنوان یک نسخه کوچک از  یک شهر واقعی از جمله ساختمان ها و خیابان و وسایل نقلیه و... است.
کودکان در شهر مشاغل کار تیمی را تجربه میکنند و روحیه اجتماعی ان ها تقویت می گردد. انها اموزش میبینند و با قوانین شهری اشنا می شوند و همچنین شهر مشاغل با کمترین هزینه قابل اجرا بوده و بیشترین میزان سود دهی را دارا می باشد.
شرکت گروه طراحان سین در طراحی شهر مشاغل از حس ماجراجویی کودک ایده گرفته تا مسیرهایی پیچیده و جذابی را طی کنند و هدف خاصی را دنبال نمایند.
در شهر مشاغل والدین کودکان نیز میتوانند فرزندان خود را در نقش های مختلف مشاهده کنند و در کنار انها باشند، با این حال امکان بازی بزرگسالان در شهر مشاغل وجود ندارد مگر اینکه همراه کودکان باشند.
سین برای حل این مشکل بازیها و سرگرمی هایی را برای همراهان و بزرگسالان در کنار کودکان فراهم کرده که در زمان انتظار بتوانند از ان ها استفاده کنند.
شرکت گروه طراحان سین با طراحی، طبق استاندارد های بین المللی این اطمینان را میدهد که مجموعه را با بالاترین سطح ایمنی راه اندازی نماید.آیتم ها و المان های دکوراتیو شهر مشاغل کودکان:
 

•شخصیت پردازی و داستان پردازی شهر مشاغل
•قسمت اداری و انباری شهر مشاغل
•فضا سازی و شبیه سازی شهری کوچک
•خیابان ها و معابر شهر مشاغل
•طراحی و پیشنهاد پلان های تبلیغاتی شهر مشاغل
•طراحی شغل های شهر مشاغل
•طراحی پلان ترافیک شهر مشاغل
•طراحی المان های دکوراتیو شهر مشاغل
•طراحی علائم راهنمایی و رانندگی شهر مشاغل
•طراحی تجهیزات شهر مشاغل
•طراحی پلان جذب مشتری و نحوه بازاریابی شهر مشاغل
•اموزش به مدیران و پرسنل شهر مشاغل


 مراحل احداث مجموعه تفریحی، سرگرمی و آموزشی (شهر مشاغل) در یک نگاه

شهر مشاغل کودکان
دندان پزشکی و جراحی


پزشک با شوق و رنج می‌آموزد تا رنج انسان را به شوق و آرامش برساند. پزشک شدن هدف یا آرزوی خیلی از کودکان است و بعضی از کودکان برای رسیدن به این آرزوی زیبا از سنین پایین تصمیم خود را گرفته‌اند و با برنامه‌ریزی و تلاش و کوشش پیش می‌روند تا در آینده‌ای نه‌چندان دور به آرزوی‌شان برسند.
شرکت گروه طراحان سین برای کودکان علاقه مند به این شغل ها شرایطی را در شهر مشاغل فراهم می آورد.
این امکان با تجهیزات پزشکی واقعی و یا شبیه سازی شده میسر خواهد شد.
همچنین سین در نظر دارد با دکورهای بخصوص در شهر مشاغل بتواند این حس را به کودکان منتقل کند که کودکان در نقش پزشک ظاهر شوند
و با استفاده از مدل های پیش ساخته تجهیزات پزشکی تداعی کننده فضای بیمارستان باشد.


شهر مشاغل کودکان
آتشنشانی


آتش‌نشانی یا اطفا حریق مجموعه اقداماتی است که برای مقابله با آتش بوسیله خاموش کردن، کنترل و یا هدایت آتش‌های ناخواسته انجام می‌گیرد. اهداف آتش‌نشانی حفاظت از سلامت افراد، جلوگیری از آسیب به اموال و حفاظت از محیط زیست است. در همه کشورها سازمان آتش نشانی وجود دارد که وظیفه مقابله با آتش، سوانح و حوادث مختلف را برعهده دارد. در ایران اولین سازمان آتش نشانی توسط روس ها در شهر تبریز ایجاد شد. این شغل بدلیل حس فداکاری و قهرمان بودن آرزوی بسیاری از کودکان است.
شرکت گروه طراحان سین با طراحی ماشین آلات، تجهیزات آتشنشانی و ماکت ساختمان ها و ... و با بهره گیری از المان های نوری که تداعی کننده آتش هستند و استفاده از نازل های آب آتشنشانی، علاوه بر ایجاد تجربه این شغل توسط کودکان در شهر مشاغل، آموزشهای اولیه  آتشنشانی را نیز به کودکان می دهند.شهر مشاغل کودکان
معماری، نقاشی و عکاس

 

پژوهشگران معتقدند، کودکان باید از سن کم با هنر آشنا شوند تا بتوانند اولا از لذت ناشی از علاقه به مهارتی هنری بهره مند شوند ودر ثانی بتوانند آن چه را که گاهی نمی توانند با کلام معمولی بیان کنند، با زبان هنر بگویند. آن چه در پی آورده می شود، دلایلی برای ضرورت آموزش هنر به کودکان است.
در مجموعه شهر مشاغل با فراهم آوردن بستر این شغل ها و وسایل لازم، به کودکان این اجازه را می دهیم که حس هنرمندانه خود را لمس کنند.
معمولا کودکان در سنی
ن پایین علاقه بیشتری به هنر دارند.شهر مشاغل کودکان
مکانیکی، کشاورزی و نجاری


ما باید از کودکی به فرزندان کمک کنیم تا کار را هدف خود قرار دهند، آن را تنها وسیله امرار معاش ندانند بلکه با برنامه ریزی صحیح خود را برای آن آماده کنند و از آن لذت ببرند.
شرکت گروه طراحان سین با در نظر گرفتن محلی برای شغل های فنی و مهندسی برای کودکان در شهر مشاغل، به آنها این امکان را میدهند که بتوانند از ابزار آلات ها استفاده کنند و این شغلهای جذاب را تجربه کنند.
البته با ابزار هایی که آسیبی به کودکان نزنند و با کنتری و آموزش مربیان به شغل های کشاورزی، نجاری و مکانیکی مشغول شوند. 

شهر مشاغل کودکان
پلیس راهنمایی و رانندگی و راننده

 

جهت تکمیل داستان پردازی شهر مشاغل کودکان، می بایست پیست ماشین را نیز در طراحی ها دید، پلان پیست ماشین، دارای استانداردهای تعریف شده ای جهت حفظ ایمنی کودک می باشد.
در این خیابان ها از شغل هایی مانند: پلیس راهنمایی و رانندگی، راننده، عابر پیاده و پارکبان و ... می توان بهره برد.
همچنین با طراحی پیچیده خیابان ها، حس ماجراجویی را به کودکان انتقال می دهیم.

 شهر مشاغل کودکان
خلبان و کاپیتان

آرزو و رویای بسیاری از کودکان دست یافتن به شغل خلبانی و کاپیتان کشتی است ،بطوری که از بیشتر کودکان وقتی سوال میشود دوست داری چه کاره شوی؟ میگوید خلبان.
در این راستا با ساخت ماکت کشتی و هواپیما و استفاده از تجهیزات مرتبط
و آموزش های ابتدایی به کودکان، مجموعه شهر مشاغل را متمایز و جذاب تر می نمائیم.
 
شهر مشاغل کودکان
آشپزی

آشپزی هنر تبدیل مواد خام به انواع غذاهای خوشمزه و مطبوع است. آشپز فردی است که این هنر را به خوبی دارا می باشد.  
 
آشپز با استفاده از روش های مختلف آشپزی، غذاها را آماده می کند. در آشپزخانه های بزرگ، معمولا گروهی از آشپزها کار می کنند و یک سرآشپز بر کار آنها نظارت دارد. سرآشپز کلیه کارهای آشپزخانه را مدیریت و کنترل می کند.
کودکان نیز گاها در کنار مادر خود مایلند که آشپزی کنند، که این امکان در منزل وجود ندارد.
با این تفاصیل ما بخشی از شهر مشاغل را برای آشپزی کودکان با مواد اولیه جهت طبخ غذاهای ساده اختصاص میدهیم.


 


 گروه طراحی سین افتخار دارد برای طراحی شهر مشاغل و اجرای شهر مشاغل کودکان در خدمت شما باشد