تجهیزات شهربازی

02144285851-02144285852


شهر مشاغل کودکان

شرکت گروه طراحان سین با توجه به استقبال از بازیهای نوین و پارک های موضوعی و متفاوت اقدام به طراحی شهر مشاغل در شهرهای مختلف نموده است.
شهر مشاغل، شهری با مقیاس کوچک و شبیه سازی شده که برای کودکان 3 تا 14 سال مناسب است.
البته در شهر مشاغل کودکان نوپا (2 تا4 سال) دارای بخش جداگانه ای همراه با مربیان اموزش دیده با زمین هایی مخصوص در برخی فعالیت ها شرکت میکنند.
شهر مشاغل ایده برگرفته از Kidzania، مجموعه ای سرگرم کننده و مهیج برای یادگیری از طریق نقش بازی واقعی می باشد و در این مجموعه بچه ها می توانند بصورت مستقل اتفاقات و شغل های مختلفی را تجربه کنند.
اموزش مشاغل،اموزش های شهروندی و اجرای قوانین شهری در کنار تفریح باعث می شود کودکان ضمن تجربه حس استقلال ،رویای کودکی خود را تقویت کنند.
کودکان با اکثر شغل ها از قبیل: پزشکی، مهندسی، پلیس، نقاش، نجار، اهنگر، اشپز و صخره نوردی و... اشنا می شوند و جهت جلوگیری از حس کسل کننده اموزش در این شغل ها بازی های مکملی را در نظر گرفتیم که کودکان در ساعات های طولانی بتوانند در کنار اموزش به سرگرمی و بازی نیز بپردازند و البته تمامی شغل ها می بایست به صورت بازی طراحی شده و هدف مشخصی را دنبال کنند.
در شهر مشاغل  مربی هایی اموزش دیده توسط شرکت گروه طراحان سین در کنار کودکان به آموزش و سرگرمی می پردازند.
شرکت گروه طراحان سین با توجه به تجربه پیشین خود در طراحی مراکز تفریحی، تحقیقات در خصوص روحیات کودکان و با تیمی هنرمند و فنی در این موضوع مهم یاری رسان مشتریان عزیز می باشند، ما سعی داریم با ارائه خدمات نوین و مدرن به توسعه استعدادهای کودکانمان کمک نمائیم. 

ساخت شهر مشاغل :


شهر مشاغل مجموعه ای تفریحی خانوادگی است که در حال حاضر جزو بروزترین، پر مخاطب ترین و جذاب ترین مراکز تفریحی دنیا بشمار میرود که به کودکان اجازه میدهد نقش شغل بزرگسالان را بازی کنند، و نحوه کسب درامد را تجربه کنند.
هر شهر مشاغل بعنوان یک نسخه کوچک از  یک شهر واقعی از جمله ساختمان ها و خیابان و وسایل نقلیه و... است.
کودکان در شهر مشاغل کار تیمی را تجربه میکنند و روحیه اجتماعی ان ها تقویت می گردد. انها اموزش میبینند و با قوانین شهری اشنا می شوند و همچنین شهر مشاغل با کمترین هزینه قابل اجرا بوده و بیشترین میزان سود دهی را دارا می باشد.
شرکت گروه طراحان سین در طراحی شهر مشاغل از حس ماجراجویی کودک ایده گرفته تا مسیرهایی پیچیده و جذابی را طی کنند و هدف خاصی را دنبال نمایند.
در شهر مشاغل والدین کودکان نیز میتوانند فرزندان خود را در نقش های مختلف مشاهده کنند و در کنار انها باشند، با این حال امکان بازی بزرگسالان در شهر مشاغل وجود ندارد مگر اینکه همراه کودکان باشند.
سین برای حل این مشکل بازیها و سرگرمی هایی را برای همراهان و بزرگسالان در کنار کودکان فراهم کرده که در زمان انتظار بتوانند از ان ها استفاده کنند.
شرکت گروه طراحان سین با طراحی، طبق استاندارد های بین المللی این اطمینان را میدهد که مجموعه را با بالاترین سطح ایمنی راه اندازی نماید.آیتم ها و المان های دکوراتیو شهر مشاغل کودکان:
 

•شخصیت پردازی و داستان پردازی شهر مشاغل
•قسمت اداری و انباری شهر مشاغل
•فضا سازی و شبیه سازی شهری کوچک
•خیابان ها و معابر شهر مشاغل
•طراحی و پیشنهاد پلان های تبلیغاتی شهر مشاغل
•طراحی شغل های شهر مشاغل
•طراحی پلان ترافیک شهر مشاغل
•طراحی المان های دکوراتیو شهر مشاغل
•طراحی علائم راهنمایی و رانندگی شهر مشاغل
•طراحی تجهیزات شهر مشاغل
•طراحی پلان جذب مشتری و نحوه بازاریابی شهر مشاغل
•اموزش به مدیران و پرسنل شهر مشاغل


 مراحل احداث مجموعه تفریحی، سرگرمی و آموزشی (شهر مشاغل) در یک نگاه
گروه طراحی سین افتخار دارد برای طراحی شهر مشاغل و اجرای شهر مشاغل کودکان در خدمت شما باشد:


مشاوره رایگان:

02144285851-02144285852