02144285851-02144285852


اعضای تیم گروه طراحان سین فعالیت خود را در زمینه شهربازی و تفریحات از سال 1386 اغاز نموده اند و در این راستا تا کنون ارائه گر پروژه های موفق و برگزیده ای بوده اند.
گروه طراحان سین با بهره گیری از توان بالای هنر،علمی و فنی تیم طراحی-مهندسی دانش اموخته و اشنا به روشهای مدرن جهان و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی توانسته فضاهای متنوع و شادی در 40 پروژه موفق شهربازی ارائه دهد.
خدمات شرکت گروه طراحان سین:
-    طراحی و تجهیز شهربازی سرپوشیده
-    طراحی و تجهیز شهربازی های رو باز
-    طراحی و اجرای فضای بازی
-    طراحی پارکهای ابی
-    طراحی و تجهیز مهدکودکها

اعضای گروه طراحان سین:


اعضای گروه طراحان سین با پیش گرفتن روش ها و ایده های نوین طراحی بر اساس روانشناسی رنگها و فرم ها قدمی نو در این راستا برداشتند.
به دلیل اینکه بیشتر مخاطبین شهربازی و فضاهای بازی در رده سنی 1 و 2 قرار گرفته اند،این کار از حساسیت زیادی برخوردار است.
اعضای تیم اشنا به روانشناسی رنگها و فرم ها هستند.
طراحان شهربازی اشنا به اجرا و متریالهایی که اسیبی به روح و جسم کودکان نرسانند و با استفاده از سبک های مدرن و سنتی و تلفیق این دو محیطی جذاب و پر هیجان و شادی را برای شهربازی ها رقم میزنند.
با توجه به کمرنگ بودن مقوله تفریحات و سرگرمی در کشورمان جوانان و کودکان و حتی بزرگسالان نیاز به محیطی امن دارند که در زمینه بازی و سرگرمی تجربه جدیدی داشته باشند و شهربازی ها گزینه مناسبی هستند.
شهربازی فقط معطوف به دستگاه ها و وسایل بازی نیست ،طراحی شهربازی و دکور فضای شهربازی تاثیر بسزایی در جذاب کردن فضا را دارد که مخاطبین ساعتهای بیشتری را در انجا بگذرانند
شهربازی علاوه بر داشتن قابلیت بالای تفریحی باید برای گروه سنی پایینتر بار اموزشی هم داشته باشد
طراحی شهربازی باید به گونه ای باشد که علاوه بر ارتباط برقرار کردن با کودکان با بزرگسالان نیز ارتباط برقرار کند.
شهربازی و فضاهای بازی فقط مختص کودکان نیست از اینرو وسایل و دستگاه های شهربازی و طراحی شهربازی باید به گونه ای باشد که با تمام رده های سنی ارتباط برقرار کند.
مجتمع تجاری ها:
با توجه به رشد مجتمع تجاریها در سراسر شهرها و نیاز مردم به مرکز خرید 4 فصل که ازتمامی امکانات برخوردار باشد نیاز ان یک فضای بازی هم هست
به دلیل حضور مردم در مراکز خرید در ساعتهای طولانی نیاز است که جایی هم برای سرگرمی داشته باشند ،علاوه بر ان بزرگسالان می توانند کودکان خود را برای مدتی طولانی در فضای بازی یا شهربازی قرار دهند و با خیالی اسوده به خرید و ... بپردازند.
طراحی شهربازی:
طراحی شهربازی سرپوشیده و شهربازی روباز و پارکهای ابی ،اصل مهم شکل دهنده فضا هستند.

مراحل طراحی شهربازی:

1-طراحی پلان و چیدمان و زیرساختها: اعضای تیم فنی گروه طرحان سین با تجربه علمی و فنی خود در زمینه شهربازی به صورت تخصصی به چیدمان دستگاه های بازی با توجه به نوع فضا و سازه می کنند، نوع چیدمان دستگاه های شهربازی در فضای شهربازی با توجه به گروه های سنی مختلف حائز اهمیت است و نیازمند علم در این زمینه است. تنوع دستگاهها شهربازی برای سلایق مختلف متفاوت است و بستگی به نوع شهربازی روباز و سرپوشده دارد. زیرساختها: که شامل وزن دستگاهها،برق مصرفی انهاو...است توسط گروه فنی و مجرب ارزیابی میشود.
2-مشاوره:گروه طراحان سین در زمان تصمیم گیری برای راه اندازی شهربازی مشاوره لازم در زمینه های نحوه احداث شهربازی ،موارد و مشخصات لازم جهت راه اندازی شهربازی ،استاندارهای شهربازی در محل پروژه و تحقیق میدانی بر فرهنگ و جمعیت منطقه،انتخاب دستگاههای مناسب ،براورد قیمت اجرا،و بازگشت سرمایه.
3-طراحی کاراکتر و لوگوی شهربازی: تیم گروه طراحان سین با ذهنی خلاق و ایده هایی نو کاراکترهای منحصر بفردی طراحی کرده اند ،شخصیت شهربازی باید با مخاطب خود ارتباط برقرار کند و در ذهن ها بماند، در واقع شهربازی شما با همان شخصیت شناخته می شود، شخصیت شهربازی باید با موضوع انتخابی طراحی همخوانی داشته باشد و در داستانی جذاب قرار گیرد، بعد از پیشنهاد اسم لوگوی شهربازی بصورت منحصر بفرد با فونتی خوانا و جذاب طراحی میشود.
4-داستان پردازی و طراحی موضوعی: طراحان در اتاق فکر داستانی جذاب برای شهربازی تعریف می کنند که یکی از عناصر مهم در طراحی شهربازی است و تاثیر بسیاری بر مخاطب دارد. و این داستان برگرفته از موضوعیست که برای طراحی پیشنهاد داده شده و انتخاب شده و براساس داستان و موضوع طراحی تمی خاص برای شهربازی تعریف میشود و تمامی ایتم های دکوراتیو ،حتی جزیی ترین المان ها طبق تم طراحی می شوند.
5-ویژوالها و کانسپت های طراحی: که شامل دیوارها،ستونها،غرفه ها،کف،سقف،تابلوها،المانهای دکوراتیو،ورودی،کارت و تیکت،سربرگ اداری،نورپردازی و یونیفرم و....است که به صورت مرحله به مرحله ارائه می شود،تمام این ایتم ها هم طبق تم یا موضوع انتخابی شهربازی طراحی می شود. گرافیستها با ایجاد هارمونی بین فضاها و تفکیک فضایی را برای سنین مختلف و اجرایی بودن طرحها را در نظر میگیرند.
6-ارائه دفترچه جزییات اجرایی:پس از تایید ویژوالهای طراحی شهربازی تیم فنی موارد را مورد بررسی قرار میدهند و ان هارا از لحاظ اجرایی بودن ارزیابی می کنند و مصالح و اندازه ها را مشخص می کنند، در این مرحله زمان و هزینه اجرا نیز براورد می شود،دفترچه جزییات در قالب یک دفترچه 200-300 برگی با نقشه های دقیق تحویل مشتری داده می شود
7-نمای کلی: برای درک بهتر فضا و اینکه پیش ذهنیتی از اتمام کار در ذهن باشد،از چند نمای متفاوت و نمای کلی شهربازی طراحی می شود و تمامی موارد اعم از ایتم های دکوراتیو و دستگاهها و ورودی ها و غرفه هاو.... در ان لحاظ می شود، شرکت گروه طراحان سین از تکنولوژی عینک vr  نیز استفاده میکند، با این نرم افزار مشتری در محیط 3d قرار گرفته و از نزدیک و به صورت چند بعدی فضای بعد از اجرا را لمس میکنید.
8-اجرای طراحی شهربازی: تیم اجرایی گروه طراحان سین طی تجربه چندین ساله این تخصص را دارند که دقیقا مشابه به طرح اجرا کنند،اجرا با بهترین متریالها انجام میشود و برای مدتی طولانی ضمانت میشوند،سرعت و کیفیت در عملیات اجرای دو اصل مهم است،نظرات و ایده های کارفرما در زمان اجرا نیز در نظر گرفته و اعمال میشود.