تجهیزات شهربازی

02144285851-02144285852
اعضای تیم گروه طراحان سین فعالیت خود را در زمینه شهربازی و تفریحات از سال 1386 اغاز نموده اند و در این راستا تا کنون ارائه گر پروژه های موفق و برگزیده ای بوده اند.گروه طراحان سین با بهره گیری از توان بالای علمی و فنی تیم طراحی-مهندسی دانش اموخته و اشنا به روشهای مدرن جهان و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی توانسته فضاهای متنوع و شادی در 40 پروژه موفق شهربازی ارائه دهد.


ساناز شریفی


با بیش از 12 سال تجربه تخصصی در صنعت تفریحات، سرگرمی و آموزشی از بنیان گذاران شرکت گروه طراحان سین می باشد. وی با تحقیقات و مطالعه بر اصول طراحی و راه اندازی مراکز تفریحی و آموزشی سعی بر ارائه خدمات باکیفیت و تخصصی این مقوله در کشور را داشته است. او کارش را با راه اندازی مجموعه های تفریحی و آموزشی کودکان و نوجوانان آغاز کرده و در پروژه های متعددی در سمت مشاور، طراح و مجری حضور داشته و هم اکنون در قالب شرکت گروه طراحان سین در حال انجام چندین پروژه بزرگ در سراسر ایران عزیز می باشد.

 

محسن ذاکری


با بیش از 12 سال سابقه در صنعت تفریحات، عمرانی و اجرایی دارای تخصص در طراحی و راه اندازی تم پارکها و شهربازی می باشد. وی در پروژه های متعددی در ایران و خاورمیانه حضور داشته است. او کارش را با تیمی مجرب از مالزی شروع کرده و در سمت مشاور در پروژه هایی همچون تم پارک و چندین شهربازی مدرن سرپوشیده و روباز در قسمت طراحی و راه اندازی و نظارت بر اجرا حضور داشته است. وی پس از اجرای چندین پروژه، تیمی حرفه ای و متخصص را در زمینه طراحی و اجرای مراکز تفریحی جمع آوری کرده و در سال 1392 شرکت گروه طراحان سین را تاسیس کرده و در حال انجام چندین پروژه بزرگ در سراسر ایران عزیز می باشد.
اعضای گروه طراحان سین با بیش از 12 سال سابقه کاری حرفه ای و مرتبط در زمینه طراحی، ساخت و راه اندازی مراکز تفریحی، سرگرمی و آموزشی با هدف ارائه خدمات حرفه ای، بین المللی و هماهنگ با تکنولوژی روز دنیا در پاسخ به نیازهای روزافزون این مقوله در کشور در خدمت شما عزیزان هستند.
این مجوعه مهندسی با عنایت به لطف پروردگار و همکاری صمیمانه کارفرماهای فهیم و آشنا به نیاز جامعه برای بوجود آوردن چنین مراکزی، توانسته اند با راه اندازی بیش از 50 پروژه موفق، کارنامه قوی و ارزشمندی از خود به ثبت برسانند.