تجهیزات شهربازی

02144285851-02144285852

تهیه و نصب ونگهداری دستگاه ها

مرحله خرید و نصب دستگاه های شهربازی و اموزش به پرسنل شهربازی حدود 4 الی 6 ماه زمان میبرد.
در زمان خرید دستگاه ها و طی کردن پروسه رسیدن دستگاهها  به محل ، مراحل طراحی و زیر ساخت های شهربازی انجام میگیرد.
شرکت گروه طراحان سین جهت تکمیل خدمات خود اقدام به سرمایه گذاری در زمینه فروش دستگاه های شهربازی نموده و با استفاده از تجربیات و اطلاعات به روز شده جهت انتخاب دستگاه های مناسب با توجه به شرایط فرهنگی ان منطقه و بودجه کارفرما اقدام مینماید. این شرکت با بهره گیری از افراد مجرب و دارای سابقه در زمینه نصب و راه اندازی دستگاه ها و خدمات پس از فروش سعی در ارائه خدماتی استاندارد نموده است.
ما به شما در پیدا کردن دستگاه های شهربازی بروز و مدرن و سوداور کمک خواهیم کرد. با انتخاب گسترده از ماشین الات و دستگاه های شهربازی و پس از ان نصب و نگهداری از ان ها
شرکت گروه طراحان سین دستگاه های شهربازی را تا 6 ماه ضمانت میکند.
دستگاه ها و تجهیزات شهربازی در کنار قطعات یدکی و بهمراه سیستم کارتی و مدیریتی ان ها تحویل شما داده می شود و همچنین شرکت سین در خرید دستگاه های شهربازی در کنار شما خواهد بود و شما خرید مستقیم خود را از کارخانه های پیشنهادی و بهترین نوع دستگاه های انها انجام میدهید.این دستگاهها در زمان تحویل مقابل شما تست و بررسی خواهد شد و شرکت سین بسته بندی و درب مجموعه شما تحویل خواهد داد و پس از ان برای نصب دستگاه های شهربازی تیم های مجرب و فنی سین اقدام خواهند کرد . در صورت تمایل مشتریان شهربازی ، شرکت سین این قابلیت را دارا میباشد که مدیریت شهربازی را طبق توافق انجام شده تا هر زمان بدست گیرد و در کمترین زمان به سوداوری بیشتر برساند.
در غیر این صورت تیم پشتیبانی سین اماده برای رسیدگی به تمام سوالات فنی و راه اندازی ماشین  ها و دستگاه های شهربازی هستند. تمام سوالات توسط مهندسان سین که بطور کامل اموزش دیده هستند ، از راه دور برای راه اندازی و همچنین پیدا کردن خطا در دستگاهها در خدمت شما عزیزان هستند.

نصب شهربازی