02144285851-02144285852
نوع دستگاه ها و تجهیزات شهربازی ،شرکت های سازنده و متفاوت بودن تجهیزات تاثیرات بسزایی در جذب مشتری دارد.
واردات انواع بازی های ویدیویی، جایزه ای، رومیزی،حرکتی و مکانیکی، هیجانی،تکان دهنده، ماجراجویان و شبیه سازها که برای تمامی گروه های سنی است.
به همراه قطعات یدکی موجود با نصب و 6 ماه گارانتی توسط شرکت گروه طراحان سین
شرکت گروه طراحان سین با قیمت های رقابتی برای همه نیازهای تفریحی از کشورهای مختلف و کمپانی های معتبر جهان و ایران با استانداردها  لوازم مصرفی تجهیزات و دستگاه های شهربازی را ارائه میدهد.
و همچنین در زمینه خرید دستگاه های شهربازی ارائه دهنده بهترین مشاوره در مورد انتخاب دستگاه های مناسب و با کیفیت ترین قطعات
و از خدمات ویژه سین اموزش به پرسنل شهربازی برای نگهداری درست از دستگاهها است که با نگهداری درست و اصولی عمر طولانی تری خواهند داشت.
سین با کادر فنی مجرب در زمینه نصب و نگهداری دستگاه های شهربازی نیز در کنار شما خواهد بود.
طی تجربه چندین ساله ما این موضوع را در یافتیم که پشتیبانی فنی تجهیزات شهربازی برای ماندگاری و طول عمر بالای دستگاه ها و تجهیزات شهربازی عامل مهمی است.
بنابراین ما یک تیم پشتیبانی فنیو خدمات پس از فروش گرد هم اوردیم تا بهترین نتیجه را برای سوداوری بیشتر داشته باشیم.
هدف نهایی ما این است که بتوانیم با کیفیت ترین مراکز تفریحی را در ایران راه اندازی کنیم.
با کمی مطالعه و تحقیق درباره ی مراکز تفریحی خانواده متوجه میشویم که تمامی انها بصورت کلی دارای وجه اشتراک بوده و فقط دستگاه های بازی در قسمتهای گوناگون دارای ظرفیت، رنگ، اسم و شمایل متفاوت هستند، بطور مثال بازی های ویدیویی و بازهای میزی ، بازی های متفاوت با شکل ظاهری متنوع در اشکال مختلف ظاهر میشوند.
هرچند که یک بازی برای چندین بار بازی ، مهیج و جذاب به نظر میرسند.
اما بعد از چند بار استفاده بنظر تکراری خواهد امد.
ما به این دیدگاه از مجتمع تفریحی خانواده، سعی در گرداوری چند دیدگاه مختلف از شهربازی کرده ایم و با تلفیق چند نمونه مختلف از شهربازی های مختلف مدرن دنیا ، برای از بین بردن جو حاکم برمراکز تفریحی ،حال و هوایی نو به مراکز تفریحی برای تمامی سنین خانواده و محلی نو با تنوع بازی های الکترونیکی و مکانیکی و بازی های گروهی و فیزیکی برای تمامی سنین گامی نو در جهت صنعت تفریحات برداریم.


ایتم های دکوراتیو اماده
دستگاه های تکان دهنده
دستگاه های جایزه ای-تیکتی
دستگاه های جایزه ای-مستقیم
دستگاه های رومیزی
دستگاه های مکانیکی
دستگاه های ویدیویی
دستگاه های ماجراجویان
دستگاه های شبیه ساز