تجهیزات شهربازی

02144285851-02144285852
نوع تجهیزات شهربازی و دستگاههای شهربازی ، شرکت های سازنده و متفاوت و خاص بودن تجهیزات و دستگاه ها تاثیر بسزایی در جذب مخاطب و طول عمر کارکرد بالای شهربازی دارد. واردات انواع بازی های ویدیویی، جایزه ای، رومیزی، حرکتی و مکانیکی، هیجانی، تکان دهنده، ماجراجویان و شبیه سازها برای تمامی گروه های سنی، به همراه قطعات یدکی با نصب توسط تیم فنی، مجرب و متخصص شرکت گروه طراحان سین امکان پذیر می باشد. شرکت گروه طراحان سین با قیمت های رقابتی برای تمامی نیازهای تفریحی و سرگرمی، از کشورهای مختلف و کمپانی های معتبر داخلی و بین المللی با دارا بودن استانداردهای مربوطه،  لوازم مصرفی و تجهیزات و دستگاه های شهربازی را ارائه می دهد.
گروه طراحان سین در زمینه خرید دستگاه های شهربازی ارائه دهنده بهترین و تخصصی ترین مشاوره در امر انتخاب دستگاه و تجهیزات با کیفیت ترین قطعات، را دارا می باشد.
از خدمات ویژه گروه طراحان سین آموزش به پرسنل و مدیران شهربازی در حین راه اندازی جهت نگهداری درست از تجهیزات و دستگاه های شهربازی می باشد، که با نگهداری درست و اصولی عمر شهربازی طولانی تر خواهد بود.
گروه طراحان سین با کادر فنی مجرب در زمینه نصب و نگهداری دستگاه های شهربازی نیز در کنار شما عزیزان خواهد بود.
 طی تجربه چندین ساله ما این موضوع را در یافته ایم، که پشتیبانی فنی دستگاه ها و تجهیزات شهربازی برای ماندگاری و طول عمر بالای آنها عامل بسیار مهمی در بهره برداری می باشد. بنابراین گروه سین یک تیم پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش تشکیل داده تا بهترین نتیجه را برای سودآوری بیشتر کارفرمای محترم فراهم آورد. هدف نهایی ما این است که بتوانیم با کیفیت ترین مراکز تفریحی و شهربازی را در ایران عزیز راه اندازی کنیم. با کمی مطالعه و تحقیق درباره ی مراکز تفریحی متوجه شده ایم که تمامی دستگاه ها و تجهیزات بصورت کلی دارای وجه اشتراک بوده و فقط دستگاه های بازی در قسمتهای گوناگون، دارای ظرفیت، رنگ، اسم و شمایل متفاوت هستند، بطور مثال بازی های ویدیویی و بازهای میزی، بازی های متفاوت با شکل ظاهری متنوع در اشکال مختلف ظاهر می شوند، هرچند که یک بازی برای چندین بار بازی ، مهیج و جذاب به نظر می رسند، اما بعد از چند بار استفاده بنظر تکراری خواهند آمد، در نتیجه ما با این دیدگاه در مراکز تفریحی و شهربازی، سعی در گردآوری چندین دیدگاه مختلف از شهربازی های انجام داده شده و با تلفیق چند نمونه مختلف از شهربازی های مختلف مدرن دنیا و مطالعات بروز معماری تیم مهندسین طراح سین، برای از بین بردن جو حاکم برمراکز تفریحی، گامی نو با حال و هوایی بروز، به مراکز تفریحی برای تمامی سنین با تنوع بازی های الکترونیکی و مکانیکی و بازی های گروهی و فیزیکی در جهت صنعت تفریحات برداشته ایم.
با توجه به متعدد بودن شرکت های سازنده و ارائه دهنده خدمات تفریحی در جهان این شرکت با مطالعه دقیق و نیز حضور در نمایشگاه های تخصصی داخلی و بین المللی سعی در انتخاب شرکت هایی نموده که با رعایت استانداردهای موجود در این بخش کالای خود را با کیفیت بالا، بهای مناسب و خدمات پس از فروش مطلوب به مشتریان ارائه نمایند.

 

لیست وسایل شهربازی :

 


چرخ فلک


تاور


جیرولوپ


کشتی


ترن یو


آکروجت


فریزبی


یوفو


قطار


رولرکاستر


تاب بزرگ


مریگوراند


ماشین کوبنده


سفینه


ماداگاسکار


چرخ وفلک کودک


فریزبی کودکان


هلی کوپتر


مری گوراند کودکان


تاب کودکان


مینی بولینگ


روپ ادونچر


سافت پلی


ستاره گردان


بولینگ


بسکتبال


ایرهاکی


دستگاه ویدئویی


شبیه ساز پرواز


شبیه ساز ترن هوایی


تله پورتر


تکان دهنده


فوتبال دستی


جایزه ای چنگکی


شبیه سازها


سینما وی آرپارک وی آر - واقعیت مجازی


واقعیت مجازی یک تکنولوژی و فناوری نوین است، که به کاربر امکان می دهد، تا با یک محیط شبیه سازی رایانه ای تعامل داشته باشد. بیشتر محیط های واقعیت مجازی تجهیزاتی برای اندرکنش تصویری انسان با رایانه هستند، اما گروه محدودی نیز دارای حسگرهایی صوتی یا لمسی برای تعامل با کاربر هستند.
نوع دیگری از واقعیت مجازی وجود دارد که توسط تصاویر پانورامای 360 درجه ایجاد می شود و در واقع واقعیتی از آنچه هستیم را برای دیگران به نمایش می گذارد. با فناوری واقعیت مجازی میتوان این امکان را فراهم کرد تا افراد بتوانند از امکانات و مکان شما به خوبی دیدن کنند.
واقعیت مجازی که از آن به عنوان محیط چند رسانه ای همه جانبه هم یاد می شود، یک محیط شبیه سازی کامپیوتری می باشد که میتواند حضور فیزیکی را در یک محل و در یک دنیای واقعی یا یک دنیای مجازی شبیه سازی کند. اغلب محیط های واقعیت مجازی در درجه اول، تجربه های دیداری می باشند که یا از طریق یک صفحه کامپیوتر و یا از طریق دستگاه برجسته بینی قابل رویت می باشند. برخی از شبیه سازها دارای اطلاعات حسی دیگری مانند تولید صدا هم می باشند. در موارد پیشرفته تر، دستگاه های فناوری لمسی شامل اطلاعات لمسی ای می باشند که به عنوان نیروهای بازخورد در صنایع پزشکی و بازی سازی و نظامی شناخته می شوند.


سیستم اتوماسیون شهربازی


قلب تپنده يك شهربازی، سيستم كنترل ميزان فروش شهربازی مي باشد. مديريت آسان مجموعه و كنترل ميزان درآمد حاصل از آن از يك سو و ترغيب مشتريان به استفاده بيشتر از دستگاه‌های بازی از سوی ديگر، دغدغه هميشگی مالكين شهربازی بوده است. با استفاده از سيستم اتوماسيون شهربازی، ديگر نيازی نيست كه مشتری تعداد زيادی سكه را در جيب‌های خود حمل كند و يا زمان زيادی را در صف‌های طولانی گيشه ها، جهت خريد بليط صرف نمايد.
 


پروژه های شهربازی تجهیز شده توسط گروه طراحی سین:


شهربازی شهر خورشید (اردبیل)  2000 متر
شهربازی سرزمین ژابیز لند(ارومیه) 900 متر
شهربازی کاتی (شاهین شهر)  600 متر
شهربازی سرزمین جادویی اکسین(محموداباد) 1000 متر
شهربازی سرزمین جادویی اکسین(امل) 1000 متر
شهربازی الماس(تهران) 3000 متر
شهربازی ساحل سحرامیز(اندیشه) 1500 متر
شهربازی امپراطور(تنکابن) 4000 متر
شهربازی ژوپیتر(تهران)  3000 متر
شهربازی خلیج فارس(تهران) 1000 متر
شهربازی جنگل اسرار امیز(تهران) 800 متر
شهربازی سرزمین لیو(خوی)  2500 متر
شهربازی های دوستان شاد(تهران)  رستوران های زنجیره ای بوف
شهربازی سرزمین جنگلی (رباط کریم) 2000متر
شهربازی روبو لند(تهران) 2000 متر
شهربازی سرزمین افسانه ای (رشت) 1200 متر
شهربازی سرزمین شادی(تهران)  1500 متر
شهربازی شهر شکلات( گناباد) 1000 متر
شهربازی شهر فرش(تهران)  800 متر
شهربازی میلاد(شهرقدس) 4000 متر
شهربازی شهر عجایب(قم) 1300 متر
تم پارک بدن انسان (داراباد تهران)
شهر مشاغل دکتر لند ( داراباد تهران)
شهربازی رویال قصر (بانه) 700 متر
شهربازی قصر ارزوها ( ساری) 1700 متر
شهر مشاغل بازی بازی (اهواز) 1200 متر
فضای بازی شهر فرش (تهران) 80 متر
شهربازی ساوه 5000 متر
شهربازی فانی باس (تهران) 300 متر
تم پارک حشرات غول پیکر (تهران) 3000 متر
شهربازی سرزمین رویا (پرند) 1000 متر
شهربازی باباجون (ماهشهر) 500 متر
دیسکاوری سنتر (تهران) 150 متر
ژوراسیک پارک (بخشی از طراحی)
ژوراسیک پارک (کیش) 3000 متر
اقیانوس پارک (تهران)  3000 متر
شهربازی گیم لند (کرمانشاه) 1400 متر
شهربازی کلوپ شهر (کرمانشاه) 1400 متر
شهربازی سرزمین شادی (جهرم) 1000 متر
شهربازی شهر بستک (هرمزگان)
شهربازی باری لند (ارومیه)
شهربازی جزیره شادی (تهران)
شهربازی هپی تایم (کرج)
شهربازی قلعه شادی بوستان ولایت (تهران)
شهربازی مجموعه سیاحان (پرند)
شهربازی گنو (بندرعباس)
شهربازی سرزمین سحرآمیز (کرمان)
شهربازی شهرخورشید (اردبیل)
شهربازی شهرخورشید (سرعین)
شهربازی گنجنامه (همدان)
شهربازی گاندو (شیراز)
شهربازی خورشید شهر هایپرسان (تهران)
شهربازی ماهان تندیس (قم)