تجهیزات شهربازی

02144285851-02144285852
شهربازی کلوپ شهر

شهربازی کلوپ شهر

مجموعه شهربازی طراحی شده، مجهزترین و حرفه ای ترین مرکز گیمینگ کشور می باشد. این شهربازی با به کارگیری از تجهیزات و خدمات با کیفیت گیمینگ، 6 لاین بولینگ و بروزترین دستگاه های شبیه ساز واقعیت مجازی توانسته است، محیطی پرنشاط و جذابی را برای جوانان و نوجوانان فراهم آورد.

شهربازی گیم لند

شهربازی گیم لند

مجموعه شهربازی بازی گیم لند، با طراحی منحصر بفرد و استفاده از بازی های خانواده محور سعی در ارائه بهترین خدمات به تمامی گروه های سنی را دارا می باشد. این مجموعه شهربازی دارای بزرگترین و تخصصی ترین پلی گراند کودکان می باشد، که برای اولین بار در ایران اجرا گردیده است.

تم پارک ژوراسیک

تم پارک ژوراسیک

تم پارک ژوراسیک برای اولین بار در ایران، با طراحی و اجرای بیش از 20 نوع ماکت غول پیکر از دایناسورها و دراگون های متحرک، در محیطی شبیه سازی شده، که دارای مسیرهای منحصر بفرد و هیجان انگیز می باشد.

تم پارک باباجون

تم پارک باباجون

تم پارک طبیعت موضوعی جذاب و بروز که برای اولین بار در ایران در حال اجرا می باشد. در این پارک کودکان بین 2 تا 14 سال وارد فضاهایی همچون جنگل، دریا و کوه و ... شده و در این محیط های شبیه سازی شده به بازی و سرگرمی می پردازند و از نزدیک با همچین فضاهایی اشنا می شوند.

دیسکاوری سنتر

دیسکاوری سنتر

مجموعه بازی دیسکاوری سنتر فضایی دارای بازی و با طراحی خاص، با خاصیت درمانی باعث رشد سریعتر کودکان نیز می شود. در این فضا تمامی ایتم های بازی را به صورت منحصر بفرد طراحی کرده و به هیچ عنوان از بازی های روتین و اماده استفاده نکرده ایم.

شهربازی سرزمین شادی

شهربازی سرزمین شادی

شهربازی سرزمین شادی اولین شهربازی سرپوشیده در شهر جهرم می باشد که کارفرمای محترم از بهترین تجهیزات و دستگاه های بروز در این مجموعه استفاده کرده است واین مجموعه در حال اجرا می باشد.

پروژه شهربازی رویال قصر بانه

پروژه شهربازی رویال قصر بانه

در شهر مرزی بانه و در مجتمع تجاری رویال قصر بانه واقع شده . این شهربازی جزو اولین شهربازی های مدرن و تخصصی در این شهرستان است و با بهترین تجهیزات و اصولیترین نوع چیدمان و طراحی راه اندازی شد.

پروژه ژوراسیک پارک تهران

پروژه ژوراسیک پارک تهران

پارک ژوراسیک تهران تنها بوستان در ایران است که با به نمایش گذاشتن مجسمه های دایناسورهای مختلف ،امکان آشنایی بیشتر با این موجودات عظیم الجثه را برای بازدیدکنندگان محترم فراهم کرده است.

پروژه بدن انسان

پروژه بدن انسان

پروژه سفر به اعماق بدن انسان پروژه ای نوین بوده که بعنوان یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین و در عین حال جذابترین پارک های موضوعی است . که تاکنون فقط در تعداد محدودی از کشور های پیشرفته دنیا همچون هلند اجرا شده است.

شهربازی سرزمین لیو(3700 متر مربع)

شهربازی سرزمین لیو(3700 متر مربع)

پروژه شهربازی لیو واقع در شهر خوی و مجتمع تجاری تفریحی شمس با ارتفاع 8 متر و با بهترین متریالها و کیفیت و بهترین روشهای نصب در کمتر از 50 روز به پایان رسید.

شهربازی شهر فرش (800 متر)

شهربازی شهر فرش (800 متر)

پروژه شهربازی مجتمع تجاری و تفریحی صبا واقع در میدان حر با مساحت 800 متر مربع و با ارتفاع های متغیر با توجه به تعدد المانهای دکوراتیو در کمتر از 50 روز به اتمام رسید.

شهربازی جادویی اکسین(1500 متر مربع)

شهربازی جادویی اکسین(1500 متر مربع)

دو پروژه موفق شهربازی های مجتمع تجاری های اکسین واقع در محمود اباد و امل ، هر دو پروژه در کمتر از یک ماه با بهترین کیفیت اجرا شد.